Prihlásiť
 

O nás

Spoločnosť EFEKTÍVNE STAVBY s.r.o. vznikla z pôvodnej spoločnosti K&B Profi Stav s.r.o., ktorá bola založená v r. 2008. Na začiatku sme sa v našej činnosti zameriavali najmä na realizáciu fasád a zatepľovacích systémov pre rôzne typy budov.

V súčasnosti sme naše pole pôsobnosti rozšírili o rekonštrukcie rodinných domov po výstavbu domov na kľúč. Naším každodenným cieľom je vysoká technická profesionalita a schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite. Samozrejme, nechávame vždy na rozhodnutí nášho klienta, či si vyberie dom v štádiu hrubej stavby, holodomu alebo dom na kľúč.

Filozofia spoločnosti

Filozofia našej spoločnosti vychádza z myšlienky poskytnúť ľuďom čo najkvalitnejšie bývanie za najlepšiu možnú cenu. Uvedomujeme si, že žijeme v hektickej dobe a že zabezpečiť si slušné a dôstojné bývanie nie je vôbec pre mnohých ľahká úloha a už vôbec nie napríklad pre mladé rodiny či seniorov v dôchodkovom veku. Preto aj hlavnú časť našej ponuky smerujeme najmä na domy s nižšou metrážou, ktoré však napriek tomu spĺňajú aj náročné požiadavky na bývanie, čo sa týka napr. počtu izieb či úžitkových miestností. Jedná sa najmä o typové domy navrhnuté firmou WRANDERS.

Pre tých, ktorí sa rozhodli investovať do stavby, pri užívaní ktorej budú môcť v budúcnosti šetriť náklady na energie, ponúkame variantu nízkoenergetického domu, s ktorého výstavbou už máme skúsenosti. Spomínaný dom je možné pozrieť si na Šurianskej ulici v Nových Zámkoch.

V najbližšej dobe plánujeme neustále rozširovať ponuku domov, tak aby si každý vedel vybrať ten „svoj“, v ktorom si aj naším pričinením bude spokojne užívať bývanie.